Akce úspěšně proběhla

Estetická stomatologie

Online přednáška
Zubní lékař
2 ČSK
MUDr. Petr Hajný Lektor
MUDr. Petr Hajný
Datum a místo konání:
22. 11. 2023 (16:00 - 18:00) - Online školení
Cena včetně DPH:
1 490 Kč
Estetická stomatologie
22. 11. 2023 (16:00 - 18:00) - Online školení
Akce úspěšně proběhla
  • Ohodnoceno 2 kredity ČSK
  • Online školení, pohodlně z domova i ordinace
  • Lektor: MUDr. Petr Hajný, špičkový estetický zubař

Teorie, postupy, plánování a analýzy, dostupné nástroje v reálné praxi aneb PRAXE vs. TEORIE, PACIENT vs. LÉKAŘ, TECHNIK vs. LÉKAŘ.

Pojem estetiky je značně subjektivní a individuálně vnímaný vjem, který i v rámci stomatologie podléhá trendům. Každý den se stáváme učiteli a snažíme se vysvětlovat principy přirozenosti, které čím dál méně pacientů chce a je ochotno akceptovat. Často však tyto detaily ani pacienti nevidí a neocení. Postupem času se tak učíme číst mezi řádky a nacházet to, co pacienti po nás chtějí.

To vše pak spojit s technickou stránkou ošetření bývá mnohdy psychicky opravdu vyčerpávající. Proto pracovní postupy musejí být absolutně samozřejmé, bez diskusí a přemýšlení a to nejen pro lékaře.

Cena včetně DPH:1 490 Kč
Akce úspěšně proběhla

Kdo vás akcí provedl?

Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.