Dr. Maximilian Dobbertin M.Sc.
Naši lektoři

Dr. Maximilian Dobbertin M.Sc.

Od roku 2020 je Dr. M. Dobbertin zkoušejícím pro komoru zubních lékařů v Hessensku v systému školení pro zubní lékaře. Když ukončil postgraduální studia M.Sc.na téma estetické záchovné stomatologie na Danube Private Univerzity Krems (Kremže) Rakousko, tak ho univerzita jmenovala hostujícím lektorem a pomocným odborným asistentem pro přednášky různých magisterských kurzů a vysokoškolských studií kombinovaných s dalšími vědeckými projekty a experimentálními klinickými zkouškami.

V roce 2021 mu Mezinárodní asociace studentů zubního lékařství IADS udělila cenu Young Innovation Award 2021 za vynikající online výuku. V roce 2022 byl jmenován jedním z 30 nejvlivnějších a nejobsazovanějších řečníků a KOLs v Evropě ve věku do 30 let, zápis je na seznamu FDI World Dental Association v německém a anglickém jazyce.

0 akcí

Zobrazit všechny události
Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.