Matouš Záhorec
Naši lektoři

Matouš Záhorec

Zubní technik

Po vystudování Zdravotnické školy v Hradci Králové oboru Zubní technik pracoval na několika soukromých zubních klinikách, kde si měl možnost vyzkoušet spolupráci s mnoha lékaři a přizpůsobil práci jejich potřebám.

Poté se na 6 let přesunul na zubní kliniku zaměřenou na zahraniční klientelu. Na této klinice měl možnost posunout své profesní dovednosti na špičkovou úroveň. Díky rovnocennému přístupu lékaře a technika, kteří spolu absolvovali mnohá školení v České republice a zahraničí, se podařilo vytvořit koncept, jehož výsledkem bylo vytvoření maxima, které daná situace umožňovala. Nyní pracuje ve své zubní laboratoři Know-how Dent s. r. o., kde se zabývám rekonstrukcí mezičelistních vztahů a znovuobnovením funkce. Sám pořádá mnohá školení, kde předávám své zkušenosti dalším kolegům z oboru.

Vlastní frézovací centrum

 

  • Individuálně vybíráme zirkon podle tvrdosti a translucence podle potřeby, kterou daná práce vyžaduje.
  • Scaner, který používáme pro převedení sádrováho modelu do virtuální podoby je jeden z nejlepších na trhu. To je první krok pro dosažení přesnosti. Díky tomu máme celý výrobní postup pod kontrolou v každém kroku.
0 akcí
Zobrazit historii vzdělávání lektora

Proběhlé akce lektora


Zobrazit všechny události
Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.