MUDr. Aleš Váňa
Naši lektoři

MUDr. Aleš Váňa

Implantologie, stomatochirurgie, paradontologie

Je členem ČSK (České stomatologické komory), ITI (International Team for Implantology) a je držitelem osvědčení od ČSK pro vybranou péči v oborech parodontologie a stomatochirurgie.

Zaměřuje se i na obtížné zákroky jako jsou rekonstrukce bezzubých čelistí, či augmentaci měkkých a tvrdých tkání. Během své lékařské praxe zavedl úspěšně již více než 1000 zubních implantátů, výhradně renomovaného švýcarského výrobce Straumann.

Díky svým značným zkušenostem působí jako konzultant a externí spolupracovník privátních stomatologických praxí v Praze. Často také přednáší na důležitých stomatologických kongresech (Pražské dentální dny aj).

Můžete se s ním setkat v České televizi, či Českém rozhlase, kde se snaží o osvětu v oblasti zubní péče a informovanosti pacientů o moderních způsobech léčby.

V nadstandardně vybavené soukromé zubní ordinaci s nejmodernější technikou nabízí svým pacientům ošetření na mimořádné úrovni a to i v částečné, či celkové anestezii (analgosedaci).

Mluví plynně anglicky a německy.

Odborné stáže a kurzy:

 

  • Při svém studiu absolvoval stáže v USA (University of California – San Francisco UCSF), Německu a Rakousku.
  • Pravidelně navštěvuje odborné summity ve Švýcarsku zaměřené na novinky v oblasti aplikace implantátů.
3 akce

Aktuální akce lektora

Zobrazit historii vzdělávání lektora

Proběhlé akce lektora


Zobrazit všechny události
Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.