Prof. Dr. Ivo Krejčí
Naši lektoři

Prof. Dr. Ivo Krejčí

Prof. Krejčí publikoval přes 350 článků a knižních kapitol na téma záchovné stomatologie a je autorem několika učebnic. Dále vedl více než 60 doktorských prací a přednášel na řadě mezinárodních vědeckých mítinků a kurzů postgraduálního vzdělávání. Prof. Krejčí byl 9 let prezidentem Univerzitní stomatologické kliniky na Univerzitě v Ženevě a v současnosti je řádným profesorem a předsedou Divize kariologie a endodontologie a ředitelem Kliniky preventivní stomatologie a primární stomatologické péče na Univerzitě v Ženevě, kde provozuje soukromou intramurální praxi. Působí také jako vědecký konzultant Školy dentálních hygienistek v Ženevě.

0 akcí

Zobrazit všechny události
Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.