Akce úspěšně proběhla

Rekonstrukce a zvýšení skusu - Kompozit vs. keramika, analog vs. digital

Online přednáška
Zubní lékař
Pro všechny
2 ČSK
MUDr. Petr Hajný Lektor
MUDr. Petr Hajný
Datum a místo konání:
5. 4. 2023 (15:00 - 17:00) - Online školení
Cena včetně DPH:
1 490 Kč
Rekonstrukce a zvýšení skusu - Kompozit vs. keramika, analog vs. digital
5. 4. 2023 (15:00 - 17:00) - Online školení
Akce úspěšně proběhla

S přibývajícími životními komplikacemi a neklidnou dobou přibývá i pacientů s četnými poruchami okluze způsobenými jak chemicky, tak mechanicky. Někdy je celá situace urychlena i vrozenými, či získanými poruchami tvrdých zubních tkání, díky čemuž je potřeba hledat řešení i v poměrně nízkém věku.

Metod a materiálů k tomuto ošetření již bylo popsáno mnoho a každá má jisté výhody i nevýhody. Často je indikace materiálů a léčebného postupu ovlivněna právě věkem pacienta, nebo finančními možnostmi.

Jak postupovat a kterou metodu zvolit?

Jak si pomoci, pokud nemáme patřičné přístrojové vybavení ? Potřebujeme nabídnout to nejlevnější řešení a pomoci v této nejisté době ? Tato přednáška by vám měla nabídnout všechna dostupná řešení a nebo vás třeba přivede na nové nápady a jednodušší postupy.

Cena včetně DPH:1 490 Kč
Akce úspěšně proběhla

Kdo vás akcí provedl?

Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.