CEREC ošetření v jeden den

Teoreticko - praktický kurz
Zubní lékař
CAD/CAM
Dr. Dejan Lisjak Lektor
Dr. Dejan Lisjak
Datum a místo konání:
13. 6. 2024 (14:00 - 18:00) - Praha 3
Cena včetně DPH:
ZDARMA
Přihlásit se
CEREC ošetření v jeden den
13. 6. 2024 (14:00 - 18:00) - Praha 3 Přihlásit se
  • Cena zahrnuje 2x coffee break
  • Možnost parkování zdarma
  • Kapacita omezena na 15 lékařů

Jsme v éře přechodu z analogového do digitálního světa

Stomatologie v tomto není výjimkou. Všechny stomatologické výkony mají v dnešní době jak analogový, tak digitální postup. Digitální postupy se stávají častějšími a nyní je zcela jasné, že v blízké budoucnosti to bude jediný způsob práce.

Digitalizace nám umožní provádět nejmodernější stomatologii jednodušším, rychlejším, přesnějším a plně předvídatelným způsobem. Díky těmto postupům jsme schopni předpovědět, jak bude finální indikace vypadat po první návštěvě pacienta a jsme schopni léčbu lépe plánovat.

IO skenování se stalo více než alternativou ke konvenčnímu otisku

Stala se základním nástrojem v každé fázi stomatologického výkonu, stejně jako zrcátko či sonda. Povíme si, jak správně skenovat pomocí špičkového skeneru a seznámíme se se všemi ostatními digitálními fázemi pracovního postupu.

Budeme si povídat o tom, jak navrhovat protetické náhrady, ať už je dokončíme v naší praxi nebo je pošleme do laboratoře. Zboříme mýty o digitální stomatologii a zodpovíme často kladené otázky. Vytvoříme plán, jak bezbolestně přejít z analogové stomatologie na digitální. Pojďme společně do digitálního světa stomatologie!

 

Cena včetně DPH:ZDARMA
Přihlásit se

Organizační informace

DATUM A MÍSTO

13. 6. 2024, 14:00 - 18:00
Budova Dentamed, Pod Lipami 2602/41, 130 00 Praha 3
Možnost parkování zdarma, počet míst je ovšem omezen.
V okolí budovy se nachází parkovací místa ve fialové zóně.

CENA 

VSTUP ZDARMA
Kapacita omezena na 15 lékařů.

Registrovat se

Kdo vás akcí provede?

Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.