Dr.  Christopher Köttgen
Naši lektoři

Dr. Christopher Köttgen

Implantologie

1993–1998: studium zubního lékařství na univerzitě v Mohuči

1998–2001: vědecký pracovník na katedře záchovné stomatologie a parodontologie na univerzitě v Mohuči.

2000: doktorát

2001–2003: praktické studium obchodní administrativy na Business Administration Institute prof. Dr. Braunschweiga, absolvování v oboru ekonomie zdravotnictví.

2001–2004: zubní lékař v Centru pro stomatologii a spolupracovník Soukromého ústavu pro parodontologii a implantologii Mnichov u Dr. W. Bolze, Prof. Dr. H. Wachtela, Prof. Dr. M. Hürzelera a Dr. O. Zuhra.

Od r. 2004: vlastní praxe v Mohuči se zaměřením na implantologii, parodontologii, funkční diagnostiku a záchovnou stomatologii.

Od r. 2015: provozuje společnou praxi s Dr. Inou Köttgen MSc. se specializací na funkční diagnostiku, parodontologii, implantologii a záchovnou stomatologii.

Od r. 2017: publikuje v řadě časopisů na témata parodontologie, implantologie, profylaxe a estetiky.

 

0 akcí
Zobrazit historii vzdělávání lektora

Proběhlé akce lektora


Zobrazit všechny události
Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.