Současné trendy postendodontické péče aneb jednoduchá cesta k ideálnímu otisku a kvalitní provizorní rekonstrukci

Teoreticko - praktický kurz
Zubní lékař
Endodoncie
5 ČSK
MDDr. Filip Langer Lektor
MDDr. Filip Langer
Datum konání: (2 možnosti)
26. 10. 2023 (10:00 - 16:00) - Praha
Cena včetně DPH:
3 690 Kč
Přihlásit se
Současné trendy postendodontické péče aneb jednoduchá cesta k ideálnímu otisku a kvalitní provizorní rekonstrukci
26. 10. 2023 (10:00 - 16:00) - Praha Přihlásit se
  • moderní postendodontické ošetření krok za krokem
  • vysoce estetické a dlouhodobé výplně za použití Ormocerů a termoviskózní kompozitní technologie
  • snadné, rychlé a kvalitní otiskování pomocí A-Silikonu
  • provizorní korunky a můstky zhotovené metodou wax up

 

Sanace kariézních lézí se v praxi zubního lékaře odehrává především s materiály v barvě tvrdých zubních tkání. Tyto materiály se neustále vyvíjí a přizpůsobují potřebám lékařů. Jejich práci zjednodušují a zrychlují.

Vyzkoušejte si vysoce estetický materiál ideální na rekonstrukce ve frontálním i distálním úseku chrupu založeném na alternativní technologii ormocerové matrice.

Otestujte si moderní termoviskózní materiál určený pro bulkfillové výplně kavit. Teplem předpřipravená kompozitní hmota má při zhotovení výplně vlastnosti, které dělají proces výplně uživatelsky podstatně příjemnějším oproti používání materiálů při pokojové teplotě.

Všechny úkony si v rámci hands-on tréninku také prakticky vyzkoušíte

Moderní postendodoncie s estetickými dostavbovými materiály je v dnešní praxi nutností a proto přednáška a workshop navede posluchače k diagnostickým a pracovním postupům, které zaručují předvídatelné a kvalitní rekonstrukční výsledky. 

Takovéto postendodontické ošetření je nutné ochránit protetickou rekonstrukcí. Pro ni laborant potřebuje kvalitní otisk. Do doby odevzdání finální protetické práce ochráníme zub provizoriem zhotoveným technikou wax up.

Máte 2 příležitosti se účastnit

Kosmonosy
Praha
Cena včetně DPH: 3 690 Kč
Přihlásit se na vybraný termín
Termín je plně obsazen

Kdo vás akcí provede?

Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.