Základy práce s emergence profile - pravidla a postup

Praktický kurz
Zubní technik
Laboratoř
Ondřej Adam Lektor
Ondřej Adam
Datum konání:
7. 9. 2023 (10:00 - 16:00) - Praha
Cena včetně DPH:
3 990 Kč
Přihlásit se
Základy práce s emergence profile - pravidla a postup
7. 9. 2023 (10:00 - 16:00) - Praha Přihlásit se
  • Materiály pro výrobu náhrad na implantátech
  • Rozdíly mezi konfekčními interface a individuálními abutmenty
  • Proč jsou individuální abutmenty mnohem lepší variantou?

 

Nový 1denní demonstrační workshop

Workshop je zaměřený především na laboratorní část práce výroby protetiky na implantátech, především na správnou realizaci EP - emergence profile.

Základní pravidla práce s EP

V rámci prezentace si nejprve vysvětlíme základní pravidla práce s EP a rozdílné laboratorní postupy v návaznosti na přípravu podkladů ošetřujícím lékařem. Tedy většinou rozdílný postup pro rekonstrukci ve frontálním úseku, kdy měkké tkáně tvaruje lékař a pro laterální úsek, kdy se tvarují až samotnou protetikou.

Demonstrace na modelovém příkladu

Dále probereme materiály pro výrobu náhrad na implantátech obecně lithium disilikát nebo zirkonoxid a konkrétně, tedy jaký materiál použít pro individuální abutment, jaký na hybridní korunku a jaký na můstek nebo větší rekonstrukci.

Určitě si také vysvětlíme rozdíly mezi konfekčními interface a individuálními abutmenty a vysvětlíme si proč jsou individuální abutmenty mnohem lepší variantou. Vše bude pak následně demonstrováno na modelovém příkladu, včetně postupu výroby obou variant práce s EP.

Cena včetně DPH:3 990 Kč
Přihlásit se

Termín a lokalita

Praha
Cena včetně DPH: 3 990 Kč
Přihlásit se na vybraný termín
Termín je plně obsazen

Kdo vás akcí provede?

Odborník

Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.